Kim jesteśmy?

Biuro rachunkowe Exigente jest prowadzone przez doradcę podatkowego Przemysława Włodarczyka (nr wpisu na listę doradców podatkowych 11862), który od lat reprezentuje podatników w sporach z organami podatkowymi w sprawach dotyczących praktycznie każdej należności publicznoprawnej.

W czym możemy pomóc?

W latach 2015-2016 przepisy podatkowe zmieniały się średnio 59 razy w roku. Dodatkowo same zmiany były niezwykle obszerne do tego stopnia, że obliczono, iż przedsiębiorca, który chciałby zapoznać się ze wszystkimi zmianami musiałby w 2016 r. poświęcić ponad 4h dziennie tylko na czytanie aktów prawnych.

Zdajemy sobie sprawę, że prowadząc biznes, macie Państwo na głowie wiele innych, często ważniejszych zmartwień niż notorycznie zmieniające się regulacje prawne. Powierzając nam swoje sprawy księgowo-podatkowe będziecie mogli Państwo skupić się na istocie swojego przedsięwzięcia pozostawiając kwestie rachunkowości profesjonalistom.

Na Państwa rzecz prowadzimy księgi podatkowe (książka podatkowa) lub rachunkowe (pełna księgowość), rejestry VAT oraz sporządzamy wymagane deklaracje podatkowe. Szczegóły naszej oferty można znaleźć tutaj.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie sposobu świadczenia przez nas usług, zachęcamy do kontaktu:

tel: (33) 476 24 47

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.